Brodit Aktiv Mobilholder til Zebra EM45 - 721412

Ikke på lager. Forventes afsendt inden for 2-4 hverdage, hvis du bestiller nu.
SKU
721412
1.029,00 DKK
Beskrivelse

Model specifik holder til Zebra EM45 m. Original Boot/Skin hvilket sikrer at telefonen sidder sikkert i holderen og med det indbygget laderstik er telefonen altid klar til brug.


Brodits holdere er monteret på et kraftigt kugleled der tåler hyppig brug og samtidig sikre at skærmen Zebra EM45 m. Original Boot/Skin kan vippes så vinklen passer i forhold til placeringen af holderen og brugen samt i forhold til lysindfald på skærmen.
Kugleledet sikre ligeledes at man kan anvende telefon i liggende position, hvis den eksempelvis bruges til navigation.

Dette er en aktiv holder, hvilket vil sige at holderen har indbygget laderstik og er udstyret med et aftageligt 12/24V cigarstik så du kan lade telefonen op mens den sidder i holderen.
Adapteren er udstyret med 2 x USB porte, 1 USB-A og 1 USB-C hvoraf USB-C porten bruges af holderen, den anden kan evt. bruges til opladning af ekstra udstyr.

Kablet i holderen er et rigtigt datakabel og understøtter altså både opladning samt dataoverførsel til hvis dette tilsluttes til en USB-C indgang.

Vi anbefaler at holderen monteres på en Brodit ProClip for den sikreste montering. 
Ved montering med Brodit proclips beslag skånes bilens interiør.

Se Brodit ProClips og bilbeslag lige her 

Til monteringi butik eller eksempelvis kontor/lager anbefaler vi Prodits piedetal serie.
Se mulighederne her

Passer til følgende Zebra modeller
Zebra EM45 m. Original Boot/Skin

Model: 721412

EAN nummer: 7320287214123

Spørgsmål til produktet
Spørgsmål til produktet